Na akom princípe pôsobí Spolahliverecenzie.sk

V e-commerce majú pravdivé komentáre váhu zlata

6 000 nezávislých komentárov počas niekoľkých týždňov? Vďaka integrácii vášho e-shopu a Spolahliverecenzie.sk to je možné! Zásluhou nás bleskovo zväčšíte dôveryhodnosť svojej firmy na internete. Zistite, ako pracujeme.

Podľa správy E-commerce v Poľsku 2019. Gemius pre e-Commerce Poľsko najmladší e-spotrebitelia (od 15 do 24 rokov) uvádzajú, že hlavným zdrojom dôveryhodnosti novo navštíveného e-shopu sú komentáre k nemu. Zvlášť dôležité sú pre nich odporúčania: priateľov, známych, členov rodiny (poradie nie je náhodné).

47 % poľských používateľov internetu venuje pozornosť hodnoteniam daného obchodu. Navyše k nim pristupujú ako k jednému z kľúčových faktorov ovplyvňujúcich dôveryhodnosť obchodu a motivujúcich ich k tomu, aby v ňom nakúpili.

Čo robiť pre vybudovanie a posilnenie dôveryhodnosti e-shopu? Zhromažďovať odporúčania a následne ich schopne spravovať!
Sebastian Horoszko, Spolahliverecenzie.sk

Spolahliverecenzie.sk pre vás pozbiera pravdivé a pozitívne komentáre, ktoré pochádzajú od reálnych kupujúcich – používateľov, ktorí finalizovali transakcie. Pomôžeme vám získať Pečať uznania: záruku pozitívnych nákupných skúseností (Happy Customer Experience). Okrem toho ukážeme, ako využívať potenciálne odporúčania, aby prinášali prospech vášmu podnikaniu.

Zvýšte dôveryhodnosť – integrujte e-shop so systémom komentárov Spolahliverecenzie.sk!

Integrácia webových stránok s platformou odporúčaní Spolahliverecenzie.sk je plne automatická. Stačí v administračnom paneli obchodu vytvoriť nový účet používateľa API, a následne aktivovať službu.

Zistite viac o integráciách

Pozrite sa, ako je to jednoduché!

01
Integrácia so Spolahliverecenzie.sk prebieha na základe hotového pluginu
02
Systém Spolahliverecenzie.sk automaticky sťahuje údaje o objednávkach, na ktorých základe pripravuje dotazníky a maily a odosiela ich vašim zákazníkom.
03
Získané komentáre prúdia do panelu Spolahliverecenzie.sk a odtiaľ automaticky na vami určené miesta (vaše webové stránky, Facebook, Trip Advisor atď.).
04
Komentáre k predajcovi automaticky prúdia do „widgetu predajcu“.
05
Komentáre k výrobkom sú prenášané na kartu výrobku.
06
A do Google (produktové reklamy, textové reklamy, organické výsledky).

 

Integrácia so Spolahliverecenzie je pružná, môžete si vybrať rýchle spojenie nástroja s obchodom alebo nakonfigurovať pokročilú dedikovanú implementáciu podľa vlastných potrieb a nápadov.

Pozrite sa na príklady implementácií našich zákazníkov!

Čo získate vďaka integrácii vášho obchodu so Spolahliverecenzie.sk?

1. Najvyššiu účinnosť získavania komentárov!

S pomocou Spolahliverecenzie.sk každý deň získate desiatky a dokonca stovky pravdivých a pozitívnych komentárov založených na realizovaných transakciách.

Koľko odporúčaní sme schopní vygenerovať počas jedného dňa? Predpokladajme, že žiadosť o vyplnenie dotazníka overujúceho nákupnú skúsenosť dostane na mail (uvedený v objednávkovom formulári) 10 000 zákazníkov. Zo skúsenosti vieme, že počet získaných komentárov je cca 40 % z nich. V praxi to prináša cca 4 000 nových nezávislých recenzií!

Toto je porovnanie zahrňujúce našich zákazníkov a konkurenčných dodávateľov riešení pre získavanie komentárov. Vyplatí sa venovať pozornosť času spolupráce konkurencie s jednotlivými značkami a efektivite Spolahliverecenzie.sk počas výrazne kratšieho obdobia.

2. Unikátne metódy získavania komentárov

Získavanie komentárov len a výhradne pomocou e-mailových správ nestačí. Spolahliverecenzie.sk ponúka hneď 4 rôzne spôsoby získavania spoľahlivých recenzií. V závislosti na potrebách a modeli vášho podnikania môžete využiť všetky alebo si zvoliť tú možnosť, ktorá vám najviac vyhovuje:

Upozornenie PopUp

Zvýšte svoj koeficient odpovedí až o 40 % pomocou integrácie pop-up s formulárom so svojimi stránkami.

SMS správy

Dovoľte svojím zákazníkom ponechať komentár, nech sa nachádzajú kdekoľvek, priamo s pomocou smartfónu.

E-mailové správy

E-mail je osvedčený nástroj získavania komentárov, vďaka ktorému môžu zákazníci hodnotiť vašu službu.

Predajné miesta

Zhromažďujte komentáre vo svojich priestoroch. Potrebujete len 30 sekúnd, aby váš zákazník ohodnotil službu.

3. Inovatívne a efektívne dotazníky

Dotazníky sú spoločný menovateľ všetkých metód získavania komentárov. Keď už sa používateľ rozhodol podeliť so svojim skúsenosťami, je dôležité, aby ste mu to uľahčili a využili pritom všetky typy komentárov a informácie, ktoré vám umožňujú vyvodiť závery a vylepšiť pôsobenie vašej firmy.

Chcete vidieť náš dotazník v akcii? Zoznámte sa, prosím, s video materiálom:

4. Lacnejšie a efektívnejšie reklamy v Google (PLA a textové) vďaka zlatým hviezdičkám

Určite ste si všimli, že od istej doby Google umožňuje zobrazovanie „rich sippets” v podobe hviezdičkových rozšírení, známych v SEO alebo platených výsledkoch vyhľadávania – ako textových, tak aj produktových. U nás túto techniku využíva ešte pomerne málo e-shopov, aj keď existujú odbory, kde je to už teraz must have!

Ako to funguje?

Mať hviezdičky v platených výsledkoch vyhľadávania prirodzene priťahuje pozornosť vašich zákazníkov a váš obchod si vďaka nim vyberie až o 30 % ľudí viac!

5. Viac organickej návštevnosti (SEO) a efektívnejšie pozíciovanie

Hviezdičky a prirodzený obsah tvorený vašimi zákazníkmi sa silne premietajú do pozíciovania. Screeny odoslané jedným zo zákazníkov Spolahliverecenzie.sk, ktorý implementoval riešenia v prvom štvrťroku 2020, to jasne ukazujú. V polovici apríla boty Googlu zaindexovali komentáre. Navyše boli zobrazené hviezdičky v organických výsledkoch pre väčšinu podstránok.

6. Dedikované šablóny mailov zákazníkom

V situácii, kedy nemáte vlastný projekt mailingu, môžete využiť bohatú základňu šablón Spolahliverecenzie.sk. Všetky sú prispôsobené mobilným zariadeniam, takže sa responzívne – správne zobrazujú ako na notebookoch, tak na tabletoch a smartfónoch.

7. Plná zhoda s GDPR

GDPR úplne zmenilo prístup k ochrane osobných údajov v e-commerce. Najväčšími víťazmi sú zákazníci, pretože väčšina e-shopov k novým pokynom pristúpila veľmi vážne, ako v oblasti výberu partnerov a nástrojov zaručujúcich úplnú bezpečnosť zverených osobných údajov a procesnú a legislatívnu zhodu. Spolahliverecenzie.sk je 100 % v súlade so zákonom.

A oveľa, oveľa viac!

Správa spätnej väzby, stránky „thank you page”, podpora v 25 jazykoch, možnosť moderácie... Zoznam je dlhý! Spolahliverecenzie.sk je vašou reálnou šancou na lepšiu pozíciu vo výsledkoch Google, a teda tiež väčší zisk, redukciu nákladov na získanie zákazníka alebo zefektívnenie prevádzky obchodu a obsluhy zákazníka prostredníctvom odstránenia potenciálnych chýb, ktorých sa dopúšťate a negatívne ovplyvňujú nákupné skúsenosti. Využijete ju?

Teraz je už všetko jasné, ste na ťahu!

Skvelo

Na základe 82 komentárov

Zobrazte si niektoré komentáre tu

Viscola Fashion

Veľmi dobré riešenie zhromažďovania komentárov k obchodu a produktom. Vďaka tomuto riešeniu možno analyzovať názory zákazníkov a na tomto vedomostnom základe budovať budúce riešenia.

Acus Med

Vrelo odporúčam spoluprácu so Spolahliverecenzie.sk. Získali sme mnoho komentárov od zákazníkov ohľadom obchodu a výrobkov (tiež do vizitky Google My Business).

TRENA Professional Cosmetics

Veľmi dobrá služba pre zhromažďovanie komentárov. Vďaka Spolahliverecenzie.sk zbierame komentáre ako ku firme, tak ku produktom, všetko prebieha tak, ako má...

Ministerstwo Gadżetów

Vrelo odporúčam firmu Spolahliverecenzie.sk. Spolupráca od začiatku prebiehala ukážkovo a vyznačovala sa úplnou profesionalitou a individuálnym prístupom k zákazníkovi...